Ceník a služby

Orientační ceny za mé služby. Nebojte se mi napsat konkrétní představu a já Vám ji nezávazně nacením.

Hodinová sazba

1050 Kč / hod

Moje služby

Prezentační web

Potřebujete rychle vytvořit prezentační web? Používám wordpress spolu s prémiovými nástroji k rychlé tvorbě moderních responzivních webů. Od začátku se soustředím na optimalizaci, aby Váš nový web běhal co nejrychleji. Po dokončení web zabezpečím. Rád Vám budu k dispozici i do budoucna a pomůžu s aktualizacemi a novými nápady.

Pomohu s kompletním zajištěním webové prezentace

Neorientujete se v problematice webových stránek? Nebojte se, že mi nebudete rozumět. Rád Vám vše vysvětlím a pomohu Vám zajistit kompletní služby kolem Vašeho webu (doménu, hosting, emaily…). Pomohu vám i s kompletní správou vaší webové prezentace.

Řešení na míru

Potřebujete řešení opravdu na míru? Ne každý projekt se dá vyřešit pluginy a je lepší začít od začátku. Jsem schopen Vám projekt vytvořit opravdu od prvního řádku kódu. Používám PHP (Nette), MySQL, JQuery. Na uživatelské rozhraní využiji šablony Bootstrap (moderní responzivní šablony), které upravím dle vašich požadavků, popřípadě pomohu zajitit kodéra.

Jsem solidní

Nebudu mlžit ohledně termínů a měnit cenu uprostřed projektu. Co mi zaplatíte je jen Vaše. Pokud se mnou nebudete spokojeni, předám Vám bez prodlevy web a veškeré administrační přístupy. Věřím ale, že to nebude nutné:)

Orientační ceny

Jednostránková webová prezentace

Začínáte nebo nepotřebujete rozsáhlé webové stránky? Vytvořím Vám jednostránkovou prezentaci, která o Vás řekne vše. Včetně mapy, kde Vás zákazníci najdou a kontaktního formuláře.

Cena cca od 8 500 Kč

Vícestránkové webové prezentace

Chcete o sobě říci více? Vyladím každou stránku, přidám galerii a blog. Součástí je optimalizace, zabezpečení, zaučení se správou webu a doporučení do budoucna.

Cena cca od 12 000 Kč

Webová aplikace na míru

Klientská a administrační část webu. Logování uživatelů, ukládání nejrůznějších dat do databáze, exporty v Excelu nebo PDF, rozesílání e-mailů… Popište mi Vaši představu.

Cena dle zadání

Rozumím tomu, že Váš rozpočet není nafukovací a rádi byste věděli cenu předem. Pro přesnější představu mě kontaktujte a nějak to vymyslíme.