Ceník a služby

Orientační ceny za mé služby. Nebojte se mi napsat konkrétní představu a já Vám ji nezávazně nacením.

Hodinová sazba

850 Kč / hod

Moje služby

Prezentační web

Potřebujete rychle vytvořit prezentační web? Používám wordpress spolu s prémiovými nástroji k rychlé tvorbě moderních responzivních webů. Od začátku se soustředím na optimalizaci, aby Váš nový web běhal co nejrychleji. Po dokončení web zabezpečím. Rád Vám budu k dispozici i do budoucna a pomůžu s aktualizacemi a novými nápady.

Pomohu s kompletním zajištěním webové prezentace

Neorientujete se v problematice webových stránek? Nebojte se, že mi nebudete rozumět. Rád Vám vše vysvětlím a pomohu Vám zajistit kompletní služby kolem Vašeho webu (doménu, hosting, emaily…). V blízké budoucnosti plánuji spustit hosting projektů, které spravuji na svém serveru (VPS). Získáte tak více výkonu pro vaši prezentaci než na jiných sdílených hostingových službách. Pro více informací mě můžete kontaktovat.

Řešení na míru

Potřebujete řešení opravdu na míru? Ne každý projekt se dá vyřešit pluginy a je lepší začít od začátku. Jsem schopen Vám projekt vytvořit opravdu od prvního řádku kódu. Používám PHP (Nette), MySQL, JQuery. Na uživatelské rozhraní využiji šablony Bootstrap (moderní responzivní šablony), které upravím dle vašich požadavků, popřípadě pomohu zajitit kodéra.

Jsem solidní

Nebudu mlžit ohledně termínů a měnit cenu uprostřed projektu. Co mi zaplatíte je jen Vaše. Pokud se mnou nebudete spokojeni, předám Vám bez prodlevy web a veškeré administrační přístupy. Věřím ale, že to nebude nutné:)

Orientační ceny

Jednostránková webová prezentace

Začínáte nebo nepotřebujete rozsáhlé webové stránky? Vytvořím Vám jednostránkovou prezentaci, která o Vás řekne vše. Včetně mapy, kde Vás zákazníci najdou a kontaktního formuláře.

Cena od 6 000 Kč

Vícestránkové webové prezentace

Chcete o sobě říci více? Vyladím každou stránku, přidám galerii a blog. Součástí je optimalizace, zabezpečení, zaučení se správou webu a doporučení do budoucna.

Cena od 10 000 Kč

Webová aplikace na míru

Klientská a administrační část webu. Logování uživatelů, ukládání nejrůznějších dat do databáze, exporty v Excelu nebo PDF, rozesílání e-mailů… Popište mi Vaši představu.

Cena od 10 000 Kč

Rozumím tomu, že Váš rozpočet není nafukovací a rádi byste věděli cenu předem. Pro přesnější představu mě kontaktujte a nějak to vymyslíme.

11 + 2 =