Realizované projekty

Webová prezentace P4L Groupp4l-group.cz

S P4L s.r.o. jsem nejprve spolupracoval na drobných designových úpravách/opravách stávajících prezentací. Poté jsme se dohodli i na tvorbě zcela nové webové prezentace P4L Group, která zastřešuje jejich portfolio.

Orientační cena podobné aplikace 8 000 – 10 000 Kč

P4L Group úvodní stránka
P4L Group úvodní stránka
« 1 z 2 »

Prezentační webové stránky s designovým textilem – Zooza.me

Tyto webovou prezentaci jsem nedělal od začátku. Byl jsem požádán o pomoc s dotažením po zhruba půl roce zdánlivě nekonečného vývoje. Pročistil jsem stránky od nepotřebných a nepřeložených částí vybrané šablony. Sjednotil jsem velikosti a barvy nadpisů i běžného textu. Změnil strukturu některých podstránek a vhodně umístil prokliky na externí stránky umožňující nákup zboží.

Zooza.me úvodní stránka
Zooza.me úvodní stránka
« 1 z 3 »

Webové stránky s eshopem – Kytky od potoka

Realizace nových webových stránek včetně eshopu (WordPress + WooCommerce). Výběr a individuální úpravy šablony a pluginů dle požadované funkcionality.

Orientační cena podobné aplikace 50 000 Kč

Hlavní stránka
« 1 z 4 »

Soukromý investiční portál

Webová aplikace s částí pro klienty, kteří si mohou zkontrolovat růst svých investic a částí pro administrátory, kde lze potvrzovat výnosy, zadávat transakce nebo psát informační sloupek. Přístup na portál je zabezpečen včetně ochrany proti útoku hrubou silou. Klienti si mohou vybrat svůj vlastní barevný styl zobrazení stránky. Zobrazení klientské části je upraveno pro mobilní telefony a tablety.

Orientační cena podobné aplikace 50 000 – 100 000 Kč

Uživatelská část 2
« 2 z 4 »

Vyvolávač pacientů

Realizováno jako jednoduchá webová aplikace. V každé ordinaci mají PC a mohou si k sobě zavolat objednaného pacienta. Na TV v čekárnách je pak druhá část, která zobrazuje data ze všech ordinací. Další vychytávka aplikace je možnost zobrazení informačního textu, který roluje v dolní části obrazovky, zavolání si doprovodu, zobrazení v angličtině nebo opětovné vyvolání dřímajícího pacienta pomocí výraznějšího zvukového doprovodu:) Můžete si vyzkoušet demo aplikace zde: http://vyvolavac-demo.hilgert.cz/. Jméno/heslo : demo/demo

Orientační cena podobné aplikace  7 000 Kč

Vyvolávač zobrazení pro pacienty
« 1 z 3 »

Finanční kalkulačka

Aplikace pro telefony a tablety s OS Android. Dodržována designová doporučení pro tvorbu aplikací pro Android. Zvlášť zobrazení pro telefony (vysouvací menu) a tablety (stálé menu). Aplikace umí různé výpočty dle zadání. Je to vlastně předělávka z excelu (původní prezentační forma) do více přitažlivého a user friendly prostředí.

Orientační cena podobné aplikace 4 000 – 7 000 Kč

Kalkulačka zobrazení pro tablety
« 1 z 3 »