Aplikace na míru

Od roku 2012 externě pomáhám v naší rodinné firmě Hiko sport coby ajťák. Částečně pomáhám se správou informačního systému a zpracování dat z něj, s eshopem, občasné programovací práce až po „zkusili jste to vypnout a zapnout?“. Právě předposlední jmenované mě baví asi nejvíce. To když na prázdnou stránku v počítači začnete psát instrukce a program začne ožívat a někomu pomůže a udělá radost.

Ve volných chvílích mezi tréninky a prací pro rodinnou firmu jsem se tak vrátil k programování, se kterým jsem strávil spoustu času na VŠ. Pro tátu, který mě v té době trénoval jsem naprogramoval stopky na telefon s OS Android (dostupné zde). Na základě toho mě pak oslovili kamarádi, takže postupně vznikla ještě finanční kalkulačka na míru pro jednu cashflowcoachingovou agenturu, vyvolávač pacientů do ortodontické ordinace nebo soukromý investiční portál.

Pokud by se i Vám hodila nějaká ta aplikace na míru, kontaktujte mě a nějak se domluvíme. Za zeptání nedáte nic:) Můžete se také mrknout na již Realizované projekty.